Máte 40+? Tak najvyšší čas vypadnúť z domu a zreštartovať sa!

04.02.2020

Cítite sa unavení, zbití a nepochopení? Potom sa nechajte inšpirovať týmto výborným nápadom!

Śéfka 40plus.sk Martina Valachová
Śéfka 40plus.sk Martina Valachová

Po štyridsiatke si tak nejako začíname všetci uvedomovať, že život okolo nás plynie oveľa rýchlejšie, ako by sme možno chceli.  Práca, domácnosť, práca a večer, ktorý sme chceli prežiť s priateľmi niekde vonku, skončí s čipsami pred telkou.  Ruku na srdce, stačí to? Väčšina z vás určite odpovie na túto otázku: nie. Ale ako sa znovu nabiť energiou a získať opäť chuť na plnohodnotný život? Šéfka slovenského online magazínu 40plus.sk Martina Valachová v tom má jasno. Zorganizovala preto víkendový reštart pre všetkých, ktorí akútne potrebujú vypadnúť z domu a nabiť sa novou energiou. 

Tentokrát Martina spolu s lektorkami vybrala na reštart výborný hotel vo Vysokých Tatrách,  a pripravila aj novinku - tvárovú gymnastiku.  Čo všetko sa na pobyte bude diať si môžete prečítať na www.40plus.sk. Apropó, Martina Valachová sa vám nebude venovať sama. Spoločnosť, aj tú odbornú, vám budú robiť tri dámy: Nela Sullens, Elena Bernátová, Maruška Pitoňák. Ak sa do Starej Lesnej vyberiete, mám pre vás ešte jeden tip. Neďaleko Starej Lesnej sa nachádza Tricklandia - svet trick-artu a optických ilúzií, v ktorom sa môžete prejsť krásnym zrkadlovým bludiskom.  Tak šup šup, baliť tašku :)

Kto je Martina Valachová? 

"Od leta 2017 sa venujem marketingu a poradenstvu v oblasti obchodu a online marketingu ako Managing Partner vo vlastnej agentúre (www.juicy.sk). Som spoluzakladateľkou OZ Inštitút Trvalého Rozvoja 40+ ." 

Viac sa o nej dozviete TU.